Choď na obsah Choď na menu

Ženski hokejaš Nia pobjeđuje u utakmici rezultatom 10-1

U nedavnoj pripremnoj utakmici Svjetskog prvenstva u hokeju na ledu za žene, estonske hokejašice igrale su protiv bh. Ženska hokejaška reprezentacija Estonije u nhl dresovi kontrolirala je ritam cijele utakmice. Bosanskohercegovačka ženska hokejaška reprezentacija bila je u lošem stanju protiv koje se teško boriti. Ženska reprezentacija Estonije u hokeju na ledu lako je svladala 10:1. Bosanski ženski led

Nakon početka utakmice estonske hokejašice povele su u kontroli situacije i prvu četvrtinu završile s 2:0. Nakon 15-minutne pauze ušlo se u drugu četvrtinu. Estonska ženska hokejaška reprezentacija igrala je iznimno dobro i postigla mnogo golova. Druga četvrtina završila je rezultatom 3:1, a rezultat je bio 5:1.

Nakon prekida, dvije ekipe su ušle u teren i započela treća četvrtina utakmice. Odjevena u NHL Ženska dresovi, estonska ženska hokejaška reprezentacija bila je u izvrsnoj kondiciji, postigla je mnogo golova, a na kraju je treću četvrtinu završila rezultatom 5-0. Nakon žestoke konkurencije, estonske hokejašice pobijedile su rezultatom 10:1. Radujemo se što će nam estonska ženska reprezentacija u hokeju na ledu pokazati još uzbudljivije rezultate u budućnosti.