Choď na obsah Choď na menu

New York Islanderi pobijedili su Boston Bruins 4-3 produžetkom

U drugom kolu doigravanja Stanley Cupa 2021. godine nastavlja se Istočna konferencija. Igrači u nhl dresovi New York Islandersa posjetit će Boston Bruins i nastaviti izazivati ​​Boston Bruins.

Boston Bruins vodio je 1-0 u prvoj četvrtini utakmice. Od tada se ofenziva domaćih nije smanjila, ali New York Islanderi su od tada u obrambenoj stabilnosti i nisu dopustili Boston Bruinsu da se dogovori.

U drugom tromjesečju situacija se naglo promijenila. New York Islanderi izjednačili su rezultat. U 11. minuti New York Islanderi su pretekli rezultat, 2-1. U 17. minuti Newyorčani s otoka ponovno su iskoristili više prilika za povećanje rezultata. Otočani New Yorka strpljivo su planirali ofenzivu, 3-1. Navijači u New York Islanders dres na sceni navijali su za svoj izvanredan nastup. U trećoj četvrtini Newyorčani s otoka počeli su kontrolirati tempo igre, ali Boston Bruins počeo je žestoko uzvraćati i rezultat je bio 3-3.

U 15. minuti produžetka igrači New York Islandersa iskoristili su priliku i uspješno osvojili bod. Rezultat je zaključan na 4-3.

Na kraju utakmice, New York Islanderi su pobijedili drugo kolo serije Stanley Cup.