Choď na obsah Choď na menu

Boston Bruins srušio se 2-6 u drugoj četvrtini

Utakmicu su na početku obje strane igrale vrlo žestoko, sve do 9. minute igre, New York Islanderi koji su nosili nhl dresovi poveli su za probijanje mrtve točke na terenu, a momčad 1-0 New York Islandersa s 1-0 voditi.

Tada je Boston Bruins izjednačio rezultat 1-1. Početkom druge četvrtine, New York Islanderi nastavili su kontrolirati tempo igre, New York Islanderi nastavili su povećavati svoje vodstvo, 2-1. Tada su vodstvo New York Islanda produžili na dva pogotka.

U 16. minuti žilava borba New York Islandera u prednjem polju još jednom je izborila priliku za povećanje rezultata na 4-1. Od tada su Newyorčani s otoka čvrsto kontrolirali ritam na terenu, a Boston Bruins nikada nisu uspjeli dobiti učinkovitije prigodne bodove. Navijači koji nose New York Islanders dres na sceni počeli su navijati za svoju pobjedu. S vremenom su nade Bostona Bruinsa u plasman u doigravanje postajale sve manje. Snaga New York Islandera za loptu pored zida čini Boston Bruinsom nesposobnim da parira, noseći dres New York Islandersa 6-2 kod kuće. Velika pobjeda nad Boston Bruinsom, eliminirala je protivnike ukupnim rezultatom 4-2 i postala druga momčad koja se plasirala u polufinale.