Choď na obsah Choď na menu

Carolina Hurricanes je u produžetku pobijedio Pittsburgh Penguinse

Jučerašnja NHL utakmica u PNC Areni odigrala se između Carolina Hurricanesa i Pittsburgh Penguinsa. Ova utakmica između jakih i jakih, i donijeli su nam vrlo uzbudljivu utakmicu. Igrači u nhl dresovi su u regularnom dijelu sezone remizirali 2-2, a pobjednik je konačno određen produžecima.

Pittsburgh Penguinsi su dobro počeli utakmicu, poveli 1-0, a Crosby je povisio 2-0 kod 13:53. S vodstvom od dva pogotka, Pittsburgh Penguinsi nisu zadržali tu prednost, a utakmica se ubrzo počela pretvarati u povratak, a kapetanica Carolina Hurricanes povisila je 2-1 na 4:20 druge četvrtine, a Staal je nosio Carolina Hurricanes dres u 9 minuta i 48 sekundi treće četvrtine izjednačio je na 2-2. Obje strane su odvukle utakmicu u produžetke, a Andrej Svečnikov je zabio snažan pogodak za 1:46 do 3-2.

Carolina Hurricanes su tijesno pobijedili u utakmici, dodajući prednost u doigravanju.