Choď na obsah Choď na menu

Dylan Larkin osvojio je prvenstvo za Detroit Red Wings u produžetku

Alex Ovechkin, u Washington Capitals dres, postigao je uzastopne bodove za početak svoje sezone. Igrat će i zabiti gol za Washington Capitals. Evgeny Kuznetsov je zabio, a Vitek Vanecek je postigao 22 obrane. Ovečkin ima četiri gola iza Bretta Hulla (741) i četvrti je u povijesti NHL-a. U proteklih pet utakmica Washington Capitalsi imaju rezultat 15-0 i vodstvo od 2-4 u jakoj utakmici. U 19:05 u prvoj četvrtini Alex Ovechkin je snažnim golom doveo Washington Capitals u vodstvo od 1-0. Gretzky, pokušao je spasiti s desne strane pregiba, ali Alex Ovechkin je kleknuo na jedno koljeno, kontrolirao skok i podigao pak pored Gretzkyja. Detroit Red Wings su izjednačili na 2-1 na 9:17. Fábry je izjednačio Erneov skok na 2:03 treće četvrtine i lovio rezultat na 2-2.

Dylan Larkin je primio pas i šutirao tijekom produžetka utakmice, što je omogućilo Detroit Red Wingsima pobjedu 3-2 u produžetku. Dylan Larkin u Detroit Red Wings dres pomogao je momčadi svladati Washington Capitals sa 3-2 u produžetku. Dylan Larkin je pucao iz lijevog kruga, Vitek Vanecek nije uspio obraniti i dobio je gem. Adam Erne je imao gol i asistenciju, a za Detroit Red Wings zabio je i Robby Fabbri. Thomas Grey je napravio 26 obrana.