Choď na obsah Choď na menu

Otočani New Yorka oduševljeni su pobijedivši Tampa Bay Lightning rezultatom 3: 2.

NHL nastavlja žestoku borbu. New York Islandersi su na svom terenu svladali gostujuću Tampa Bay Lightning 3-2, a Stanley Cup je postao jasniji nakon ove utakmice.

Tampa Bay Lightning ostvario je dvije uzastopne pobjede u prethodnoj utakmici. Njujorčani s nhl dresovi prodaja uvijek su bili pasivni na sceni, a Tampa Bay Lightning igrao je poznati ritam igre. Obrana New York Islandera uopće nije mogla ograničiti učinak Kucherova.

Na kraju prve četvrtine, dvije momčadi predale su prazan papir. Nošenje New York Islanders dres u drugoj četvrtini ojačalo je osobni dribling nakon ulaska u plavu liniju, odigravši savršen meč, vodeći do kraja, a New York Islanderi su u drugoj četvrtini vodili Tampa Bay Lightning s 3: 0. U trećoj četvrtini Tampa Bay Lightning također je ojačao posjed prednjeg dijela, napuštajući svoj prethodni stil koji je utjecao na gol i kontrolirajući ritam igre driblingom lopte. Ova promjena također je postigla dobre rezultate. Lovite dvije lopte zaredom. Na kraju su stanovnici New Yorka oduševili pobijedivši Tampa Bay Lightning rezultatom 3-2.