Choď na obsah Choď na menu

Boston Bruins kontranapada stanovnicima New Yorka

Nakon početka utakmice, dvije ekipe su se međusobno napadale i branile. Boston Bruins pucao je 10 puta zaredom i zaprijetio golu New York Islandersa. Međutim, New York Islanderi iskoristili su snažnu udarnu priliku za pogodak. Nakon toga, Pastrňák je, odjeven u nhl dresovi, zgrabio odbijenu loptu i zabio lažnim udarcem. U prvoj četvrtini dvije strane borile su se neriješeno 1-1.

Početkom druge četvrtine momčad Boston Bruinsa odigrala je lijepo. Zahvaljujući savršenoj suradnji momčadi, Pastrňák je lako postigao loptu. Boston Bruins vodili su 2-1. No, nakon toga su New York Islanderi izjednačili rezultat.

Ključ igre došao je do treće četvrtine. Boston Bruins ponovno je poveo sa 6 minuta i 20 sekundi. Charlie McAvoy u Boston Bruins dres je pucao i zabio s plave linije. Nakon toga, Pastrňák je prošao stražu New York Islandera nakon što je ukrao loptu u obrani. Lopta je postigla het-trik. Pred kraj utakmice Hall je zabio praznu tenisku loptu. Na kraju je Boston Bruins pobijedio New York Islanders 5-2.