Choď na obsah Choď na menu

Tampa Bay Lightning 4-2 Njujorčani osvojili su jedan grad

Nakon što je Tampa Bay Lightning pobijedio Carolina Hurricanes za plasman u polufinale, mnogi su ljudi bili optimistični da će imati priliku obraniti naslov. Na početku igre obje su se strane suočile aktivno. Pod istim okolnostima Tampa Bay Lightning i dalje je imao relativno veću prednost. Međutim, u prvoj je utakmici nosio nhl dresovi. Tampa Bay Lightning poražen je od New York Islanders-a s prednošću. Prva četvrtina završila je neriješeno 1-1 između dviju strana.

U 13 minuta i 15 sekundi druge četvrtine Tampa Bay Lightning napravio je prekrasan protunapad, dodavši još jedan pogodak na 2 minute i 16 sekundi. Gudrow je asistirao Ruti da uspješno puca. Nakon 9 minuta i 17 sekundi opet je bio Kucherov. Izdržao je obranu čuvara New York Islandersa u utoru i zabio loptu lijevo. Hedman je slijedio udarac vratara i zabio. Njujorčani su povukli bod za 16 minuta i 44 sekunde. Aberley je driblao loptu s lijeve strane, a zatim otišao u desnu stranu. Matthew Bazar je slijedio udarac vratara i zabio. Na kraju je Tampa Bay Lightning, odjeven u Tampa Bay Lightning dres, pobijedio New York Islanders 4-2.

Zahvaljujemo ove dvije momčadi što su nam donijele prekrasne rezultate i radujemo se njihovim uzbudljivijim utakmicama u budućnosti.