Choď na obsah Choď na menu

Tampa Bay Lightning osvojio je tri uzastopne pobjede

U areni su se Washington Capitalsi susreli s Tampa Bay Lightningom. Ovo je natjecanje između jakih. Tko će biti konačni pobjednik je i ono čemu se vesele navijači u Washington Capitals dres. Na kraju je Tampa Bay Lightning pobijedio Washington Capitals sa 3-2, Tampa Bay Lightning je osvojio tri uzastopne pobjede. Nažalost, prekinut je niz od osam pobjeda Washington Capitalsa na otvaranju sezone.

Očito je ovo divna utakmica. Obje strane su jake ekipe. U ovoj bitci nitko nikome drugome neće dopustiti. A Leason je poveo Washington Capitals 1-0 na 1:13 prve četvrtine. Preuzevši vodstvo, Alex Killorn je povukao rezultat 1-1 na 3:18 u drugoj četvrtini. Cirelli je u Tampa Bay Lightning dres doveo Tampa Bay Lightning u vodstvo od 2-1 napadom od 5:3 na 8:40. Odmah nakon toga, Tampa Bay Lightning ponovno je povećao svoje vodstvo. Iako je Washington Capitals na kraju povukao jednu utakmicu, još uvijek nije uspio preokrenuti rezultat. Tampa Bay Lightning je svladao Washington Capitals sa 3-2.

Jedna od najboljih momčadi Tampa Bay Lightning lige. Za Washington Capitals ovo je težak gubitak.