Choď na obsah Choď na menu

Predators 3-4 izgubili su od Carolina Hurricanes

NHL je 28. svibnja nastavio žestoku bitku doigravanja Stanley Cupa. Nashville Predators izgubili su od Carolina Hurricanes 3-4 u produžecima, a Carolina Hurricanes uspješno su se plasirali u sljedeću rundu doigravanja.

U ovoj je utakmici stadion Bridgestone u Nashvilleu u Nashville Predators dres dočekao 14.107 ljubitelja nogometa, a stadion je bio gotovo pun. Carolina Hurricanes izjednačila je rezultat na 13 minuta 59 sekundi u trećoj četvrtini, a dvije momčadi igrale su 3-3 četvrtu uzastopnu utakmicu do produžetka. Slavin je na plavoj liniji pogodio gol na 1 minuti i 06 sekundi produžetka. Sebastian Hoeneß, odjeven u Carolina Hurricanes dres, uspješno je pucao ispred gola, dopuštajući Carolina Hurricanes da ubiju grabežljivce 4-3.

Ovo je zaista vrlo zanimljiva igra, Carolina Hurricanes preokrenula je igru ​​kroz znanje i uspješno pobijedila. Carolina Hurricanes predvodila je ligu u bodovima prije ulaska u doigravanje, a mnogi je smatraju omiljenom momčadi koja će ove godine pobijediti.