Choď na obsah Choď na menu

New Jersey Devilsi imaju drugu sezonu od 50 pobjeda u povijesti momčadi

New Jersey Devilsi su hokejaški tim iz New Jerseya, SAD, i redoviti tim u Nacionalnoj hokejaškoj ligi. Osnovani 1974., Devilsi imaju sjajne rezultate i bogatu tradiciju u povijesti NHL-a. Povijest Devilsa može se pratiti do 1974. Godine 1982. tim se preselio u New Jersey, službeno promijenio ime u New Jersey Devils i postupno se počeo pojavljivati u NHL-u, pokazujući snažnu snagu i trajnu konkurentnost.

Taktički stil New Jersey Devilsa karakterizira čvrsta obrana i kolektivni napad. Poznati su po svom čvrstom obrambenom sustavu i odličnoj vratarskoj igri. U napadu ističu timski rad i dodavanja. Učinkovitom ofenzivnom koordinacijom i brzim protunapadom stvorite prijetnju. Ovaj taktički stil čini Devilse često sposobnima pobijediti u igri. I osvojio podršku i ljubav mnogih obožavatelja. Navijači hrle kupiti nhl dresovi prodaja kako bi bodrili svoje omiljene Devilse.

New Jersey Devilsi također imaju ovu bogatu timsku kulturu i bazu obožavatelja. Logom tima dominira crvena i crna boja, pokazujući snažnu agresivnost i borbeni duh. Slogan Đavola je: "Sve kreće od nule." Njihov nikad ne reci-umri duh u igri. U regularnoj sezoni NHL lige Devilsi su pobijedili Columbus Blue Jacketse rezultatom 8-1. U prvoj četvrtini, Devils Hughes su postigli gol za momčad. Od druge četvrtine igrači su agresivno nosili New Jersey Devils dres hokejaša i nastavili zabijati golove. Ova utakmica odražava odlučnost igrača Devilsa da pobjede momčadi, a ova je utakmica također omogućila Devilsima da osvoje 50 pobjeda u drugoj sezoni u povijesti momčadi. Nadam se da će New Jersey Devilsi nastaviti galopirati u NHL-u. Hajdemo, igrači New Jersey Devilsa.